Aparthotel VersettlaStravování: polopenze

Aparthotel Versettla nabízí ubytování formou polopenze - snídaně formou bohatého bufetu, 4-chodová večeře výběrem z tří hlavních jídel.

Ubytování: hotel

Aparthotel Versettla se nachází nad vesničkou Gaschurn s úžasným výhledem na hory. Neudržovaná „sjezdovka“ tzv.
Skiroute je vzdálena 250 m. V případě dostatku sněhu lze dojet na lyžích ze sjezdovky k hotelu, případně z hotelu k lanovce volným terénem.

Aparthotel Versettla je vybaven restaurací, barem, lyžárnou
s vysoušeči lyžařských bot, Wifi připojení zdarma v celém hotelu. Na hotelu se dorozumíte česky/slovensky. Denní úklid pokojů a výměna ručníků.

Po lyžování si můžete v Aparthotelu Versettla relaxovat v sauně s místností pro odpočinek. Ručníky do sauny jsou k dispozici.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje bez balkónu, apartmány pro 2-6 osob. Apartmány mají 1-3 pokoje s obývací částí s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (standardní matrace, šířka 160 cm). Pokoje a apartmány se sociálním zařízení (WC, sprcha, fén), TV, Wifi připojení (zdarma), sejf.

Aparthotel Verstetla je vzdálen 2 km lanovky Versettla –
středisko Silvretta Nova se 141 km sjezdovek. Středisko Gargellen s 32 km sjezdovek je vzdáleno 16 km, Golm s 43 km sjezdovek je vzdálen 20 km.

Doprava ke sjezdovkám a skibus: Dopravu ke sjezdovkám zajišťuje hotelový skibus ráno a odpoledne. Veřejný skibus Vás dopraví mezi středisky Silvretta Montafon, Gargellen a Golm.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí

Cena nezahrnuje

  • Pobytovou taxu cca 1,65 € (od 14 let) - hradí se na místě