Salalah Wadi Khasbar - Fanar Hotel & Residences *****Poloha: V oblasti Wadi na východ od města Salalah. Hotel otevřený v prosinci 2015 je situován v blízkosti dalších hotelů Rotana Salalah Resort a Juweira Boutique Hotel. Nedaleko se nachází promenáda kolem nově vybudované rekreační mariny. V marině najdete minimarket a kavárnu. Beach Shack bar je oblíbený pro koktejly při západu slunce. Nově postavený aquapark Hawana s mnoha atrakcemi cca 1 km od hotelu (hotelová doprava zdarma). Po celém resortu zdarma doprava golfovými vozíky.

Pláž: Hotel disponuje třemi plážemi. Písečná pláž s pozvolným vstupem do vod Indického oceánu je přímo u hotelu, dvě pláže směrem k marině (jedna určená pro děti – bez vln a s pozvolným vstupem do vody). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, 2 `a la carte restaurace (mezinárodní a orientální), 5 barů (na střeše, v lobby, u bazénu i na pláži), konferenční centrum, minimarket, 3 bazény s terasou na slunění, lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Sport a zábava: Zdarma: fitness, tenisové kurty, volejbalové hřiště, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol v areálu hotelu.
Za poplatek:  nově postavený aquapark Hawana cca 1 km od hotelu (doprava od hotelu zdarma), nemotorizované a motorizované vodní sporty na pláži.

Pro děti: Zdarma: Miniklub (3–12 let), dětské hřiště, vstup do aquaparku Hawana

Zvláštnosti: Velmi oblíbený hotel díky třem plážím – na otevřené straně oceánu a také v uzavřenější části za vlnolamy.

Platební karty: EC/MC, VISA.

www: http://www.alfanarhotel.com

Pro handicapované: Na vyžádání pokoje přizpůsobené pro handicapované klienty.

Wellnes - SPA: Al Waha Spa – wellness centrum nabízí masáže, terapie, páru a jacuzzi
Oddělené sauny pro muže a ženy
Fitness

Internet: Zdarma: WiFi ve veřejných protorách hotelu.

Poznámka: Oficiální třída: *****

Stravování: all inclusive

Viz program all inclusive.

All Inclusive: Snídaně formou bufetu (07.00–10.30 hod.)
Pozdní snídaně ve formě koutku s pečivem (10.30–11.00 hod.)
Oběd formou bufetu (12.30–15.00 hod.)
Večeře formou bufetu (18.30–22.00 hod.)
Odpolední snack u bazénu, káva a čaj se zákusky v lobby baru
Alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.)
Dle vládního nařízení jsou alkoholické nápoje servírovány od soboty do čtvrtka 12.00–15.00 a 18.00–23.00 hod., v pátek 14.00–23.00 hod.
Exkluzivní Dine around program – klienti mohou neomezeně využívat všech restaurací a barů hotelu Al Fanar a Juweira (u restaurací `a la carte nutná rezervace)

Ubytování: hotel *****

DRX: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, LCD TV/sat., minibar, telefon, trezor, set na přípravu kávy a čaje s varnou konvicí, balená voda zdarma, velikost pokoje cca 40 m2. Žehlička a žehlicí prkno na recepci (na vyžádání). Pokoje po přestavbě jsou větší a většinou mají balkón, tento nelze garantovat.
DRE: viz DRX. Pokoj je prostornější, má oddělenou obývací část a malou plně vybavenou kuchyňku. Pokoje se nachází v residenci vzdálené 150 m od hlavního budovy, s výhledem na moře nebo do maríny.
DRSVX: viz DRX, výhled na moře.
SUSVX: viz DRX,  oddělená ložnice od obývacího pokoje, výhled na moře, balkon nebo terasa, 90m2
SUJ: viz SUSVX, jacuzzi na terase

Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DRX/DRSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí /1 dospělý + 2 dítě/ 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
Suita (SUSVX/SUJ): 2 dospělí + 2 děti 
Dítě do 14 let
Při obsazenosti 2 dospělí + 2 děti ve dvoulůžkovém pokoji má nárok na přistýlku pouze 1. dítě, 2. dítě sdílí postel s rodiči.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.