Pampeago, skipas v ceněKrátce o středisku
Mezi českými lyžaři náleží Val di Fiemme pozice absolutně nejnavštěvovanějšího lyžařského střediska Itálie. Jednotný skipas zahrnuje především pestrou čtveřici areálů Ski Center Latemar, Alpe Lusia, Alpe Cermis a Passo Rolle. Více než 100 km sjezdovek je co do náročnosti i koncentrace rozděleno tak, že zaujmou příslovečně každého od začátečníků přes rodiny s dětmi až po zarytého milovníka černých sjezdovek.

Nejvíce zaujme pro Itálii typicky vysoké procento výživných, a přitom přehledných červených sjezdovek, doplněné několika černými „padáky“ v Alpe Lusii nebo na Alpe Cermis. Po úbočí Alpe Cermis se navíc vine 7km sjezdovka Olimpia s pasážemi od černých navrchu po modré v údolí, která se hned tak neomrzí. Jistotu přírodního sněhu zaručuje vysoko položené Passo Rolle (1 984 m) a toho umělého 100% pokrytí tratí děly. Nechybí ani snowparky v každém areálu. A to jsou jen úlomky v pestré škále lyžařské komplexnosti, kterou i mnohá střediska zvučnějších jmen mohou údolí Fiemme jen závidět. Nutnou daní za pestré lyžování, která se platí právě za ojedinělou různorodost, je vzájemná nepropojenost jednotlivých skiareálů na lyžích, a z toho vyplývající dojíždění autem či skibusem. Sjezdařský zážitek umocní každý den perfektně „vyvroubkované“ sjezdovky a moderní a rychlé lanovky.

Stravování: polopenze

Formou italské polopenze - snídaně formou bufetu. Večeře – hlavní jídlo s výběrem ze 3-4 jídel, studené předkrmy a přílohy k hlavnímu jídlu formou bufetu, salátový bufet, výběr ze 3 desertů.

Doprava:

Havířov, Ostrava, Frýdek - Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Znojmo.

Ubytování

Hotel se nachází u lanovky v Pampeago v nějvětším lyžařském centru Val di Fiemme - Ski Center Latemar (cca 50 km sjezdovek). Hotel je vybaven recepcí s prostornou lobby s krbem, venkovním barem, restaurací, slunečním barem s lehátky, barem, dětský koutek, hotelový sejf, lyžárná, výtahem (ne ke všem pokojům), biliár za poplatek, Wifi připojení v lobby zdarma.

Wellness
Vnitřní bazén, sauna, parní lázeň, menší relaxační část s lehátky – vše zdarma. Masáže na objednávku a za poplatek.

Ubytování
2-3 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (zpravidla palanda). Sociální zařízení (WC, sprcha, fén), telefon, TV-SAT. Wifi připojení k internetu na pokojích za poplatek.

Vzdálenost od sjezdovek
Ski Center Latemar – přímo na sjezdovce, Alpe Cermis 12 km.

Doprava ke sjezdovkám a skibus
Dopravu ke sjezdovkám vzhledem ke vzdálenosti od lanovky není zajištěna. V případě zájmu klientů o lyžování v Alpe Cermis mohou využít skibusu – za poplatek.

Zájezd pořádá: CESTY ZA POZNÁNÍM, cestovná kancelária s.r.o., Slovensko, IČ 47609745


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

  • Vlastní doprava 1000 Kč / osoba.

Cena zahrnuje

  • Autobusová doprava na místo a zpět
  • 5x ubytování s polopenzí
  • 5 denní skipas Val di Fiemme
  • Služby delegáta

Cena nezahrnuje

  • Jednolůžkový pokoj na vyžádání.
  • Pobytovou taxu cca 2,2 € (od 14 let) - hradí se na místě