Insam, skipas Superski v ceněNejvětší sjezdová plocha Dolomit se nachází v romantickém údolí Val Gardena. Kouzelné horské panorama a kvalitní infrastruktura oblast proměnily v magnet na turisty. Val Gardena je italskou top adresou se vším všudy - s rušnými středisky, večerním životem i vyššími cenami.
Lyžařským pozitivem jsou moderní a kapacitní lanovky, stejně jako 175 km tratí, neduhem pak čilý ruch hlavních tepen střediska. Z městeček St. Christina a Wolkenstein kabinky ošplhávají vrchol Ciampinoi (2 254 m), z něhož se do všech stran vrhají černé sjezdovky, jež jsou neodolatelným pokušením dobrých lyžařů. Trať Saslong každoročně prověřuje i lyžařskou elitu při mužském sjezdu Světového poháru. Nad tím vším bdí z třítisícové výšky strašidelná stěna Sasso Lungo. V okolí sousedního pahorku Piz Sella jsou terény krotší, ale stejně oblíené a rušné, neboť tudy probíhá atraktivní lyžařský okruh Sella Ronda. Ten způsobuje velké vytížení i na protilehlé stráni, po níž se z vrcholku Dantercepies vine dlouhá a členitá červená sjezdovka, jež je jednou z nejhezčích v Dolomitech. Pod obrovitou stěnou Sasso Lunga se rozkládá i největší louka v Alpách - Seiser Alm. Dosyta uspokojí širokou škálu jezdců od začátečníků až po méně ambiciózní sportovce. Z údolí je zpřístupněna dvěma unikátními kabinkovými lanovkami, nahoře o komfort lyžařů pečují sedačkové lanovky. I rušná Val Gardena však umí poskytnout klidnější zákoutí. Rodinný areál pod horou Seceda (2 518 m) v divoce romantické skalní skupině Geisler, kde se na bezlesém svahu točí jen několik sedačkových lanovek, může být pro někoho dokonce nejpříjemnějším místem v celém údolí.

Skipas Dolomiti Superski v ceně !

Stravování: polopenze

Rozšířená kontinentální snídaně, večeře - polévka, hlavní jídlo, česká kuchyně.

Doprava:

Havířov, Ostrava, Frýdek - Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Znojmo.

Ubytování

Penzion Insam leží v obci Selva di Gardena s výhledem na Sassolungo, cca 10 min. chůze od centra. V penzionu je k dispozici lyžárna, sauna a vířivka.

Ubytování je zajištěno ve 2 – 4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou prostorově menší vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha/WC) a TV-Sat. Na 4 lůžkových pokojích je poschoďová postel. 4 lůžkové pokoje doporučujeme rodinám s 2 dětmi nebo max. 2 dospělým osobám.

Vzdálenost od sjezdovek
Penzion je vzdálen cca 200 m od sjezdovky. Při dostatku sněhu lze ze sjezdovky dojet přímo k penzionu.

Doprava ke sjezdovkám a skibus
Dopravu ke sjezdovkám naším autobusem není zajištěna. Možnost využití skibusu (zastávka 50 m od penzionu). Skibus za poplatek.

Skipas v ceně
V rámci ceny nabízíme skipas Dolomiti Superski. Skipas Superski Vám zpřístupní okruh Sella Rona a na něm umístěna další střediska jako Alta Badia, Val di Fassa. Skipas na oblast Val Gardeny na vyžádání.

Zájezd pořádá: CESTY ZA POZNÁNÍM, cestovná kancelária s.r.o., Slovensko, IČ 47609745


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

  • Vlastní doprava 500 Kč / os.

Cena zahrnuje

  • Autobusová doprava na místo a zpět
  • 5x ubytování s polopenzí
  • 5 denní skipas Dolomiti Superski
  • Služby delegáta

Cena nezahrnuje

  • Pobytová taxu cca 1,5 € osoba starší 12 let / noc - hradí se na místě